Komora hiperbaryczna

W naszym Centrum oferujemy państwu wysokiej jakości zabiegi w komorze hiperbarycznej. Tlenoterapia to skuteczna i nieinwazyjna terapia przywracająca prawidłowe funkcje uszkodzonym komórkom oraz narządom.


Na czym polega tlenoterapia?

Tlenoterapia to obecnie jedna z najbardziej efektywnych metod dotleniania komórkowego całego organizmu. W warunkach zwiększonego ciśnienia w specjalnie przystosowanej komorze hiperbarycznej, możliwe jest skuteczne wysycenie tkanek tlenem, nawet w miejscach trudno ukrwionych tj.: ogniska udarowe czy rozległe rany.

Wraz ze wzrostem ciśnienia możliwe jest znaczne zwiększenie przepływu tlenu we krwi, a tym samym w płynach ustrojowych oraz we wszystkich tkankach w organizmie. Poprzez tą prostą i nieinwazyjną terapię możliwe jest skuteczne przywracanie prawidłowych funkcji uszkodzonym komórkom oraz narządom.

Dzięki zabiegom tlenoterapii i tworzeniu nowych komórek możliwa jest szybsza regeneracja, zmniejszanie ognisk zapalnych oraz infekcji o podłożu bakteryjnym.

Tlenoterapia w sporcie.

Tlenoterapia hiperbaryczna przyspiesza procesy regeneracyjne po treningu oraz zmniejsza jego zakwaszenie i poprawia wydolność organizmu.Pozwala w szybki sposób wrócić do pełni formy po nieszczęsnych kontuzjach.

Nie bez przyczyny w medycynie sportowej często uznawana jest jako legalny doping. Z jej zalet korzysta wielu światowej sławy sportowców (Tiger Woods, Cristiano Ronaldo, Michael Phelps) jak również osób uprawiających sport różnych dyscyplin na mniej wyczynowym poziomie.

Co z dziećmi?

Często pytacie czy komora hiperbaryczna jest również bezpieczna dla dzieci - odpowiadamy TAK!

Co więcej, w naszej komorze dziecko może przebywać razem z rodzicem! Tlenoterapia jest bezpiecznym zabiegiem stosowanym w celu wsparcia leczenia również dzieci. Zabiegi w komorze hiperbarycznej zalecane są w szczególności dzieciom w porażeniem mózgowym dziecięcym, autyzmem czy ADHD. Komora przystosowana jest dla dziecka oraz jego opiekuna, towarzyszącego podczas zabiegu.

Jeśli Twoje dziecko potrzebuje terapii tlenowej, zadzwoń lub napisz do nas - dobierzemy optymalne terminy i ilość zabiegów.

1x

ZABIEG


140 zł

10x

ZABIEG


1000 zł

10x

ZABIEG


KONSULTACJA Z DIETETYKIEM, ZALECENIA DIETETYCZNE I SUPLEMENTACYJNE, DIETA ZE SKLEPU ONLINE.

1200 zł

20x

ZABIEG


KONSULTACJA Z DIETETYKIEM, ZALECENIA DIETETYCZNE I SUPLEMENTACYJNE, JADŁOSPIS 14-DNIOWY.

2000 zł

+20x

ZABIEG


KONSULTACJA Z DIETETYKIEM, ZALECENIA DIETETYCZNE I SUPLEMENTACYJNE, JADŁOSPIS 14-DNIOWY.

Cena do uzgodnienia.

Gdzie nas znajdziesz?

ul. Chrobrego 20 A, Zielona Góra

Godz. otwarcia:Pon - Pt: 9:00 - 20:00