Komora hiperbaryczna

W naszym Centrum oferujemy państwu wysokiej jakości zabiegi w komorze hiperbarycznej. Tlenoterapia to skuteczna i nieinwazyjna terapia przywracająca prawidłowe funkcje uszkodzonym komórkom oraz narządom.


Na czym polega tlenoterapia?

Tlenoterapia to obecnie jedna z najbardziej efektywnych metod dotleniania komórkowego całego organizmu. W warunkach zwiększonego ciśnienia w specjalnie przystosowanej komorze hiperbarycznej, możliwe jest skuteczne wysycenie tkanek tlenem, nawet w miejscach trudno ukrwionych tj.: ogniska udarowe czy rozległe rany.

Wraz ze wzrostem ciśnienia możliwe jest znaczne zwiększenie przepływu tlenu we krwi, a tym samym w płynach ustrojowych oraz we wszystkich tkankach w organizmie. Poprzez tą prostą i nieinwazyjną terapię możliwe jest skuteczne przywracanie prawidłowych funkcji uszkodzonym komórkom oraz narządom.

Dzięki zabiegom tlenoterapii i tworzeniu nowych komórek możliwa jest szybsza regeneracja, zmniejszanie ognisk zapalnych oraz infekcji o podłożu bakteryjnym.

Tlenoterapia w sporcie.

Tlenoterapia hiperbaryczna przyspiesza procesy regeneracyjne po treningu oraz zmniejsza jego zakwaszenie i poprawia wydolność organizmu.Pozwala w szybki sposób wrócić do pełni formy po nieszczęsnych kontuzjach.

Nie bez przyczyny w medycynie sportowej często uznawana jest jako legalny doping. Z jej zalet korzysta wielu światowej sławy sportowców (Tiger Woods, Cristiano Ronaldo, Michael Phelps) jak również osób uprawiających sport różnych dyscyplin na mniej wyczynowym poziomie.

Tlenoterapia w chorobach zapalnych.

Poprzez tą prostą i nieinwazyjną terapię możliwe jest  skuteczne przywracanie prawidłowych funkcji uszkodzonym komórkom oraz narządom. Dzięki zabiegom w komorze hiperbarycznej możliwa jest skuteczna regeneracja tkanek po radioterapii, gojenie ran w stopie cukrzycowej, zmniejszanie ognisk zapalnych oraz infekcji o podłożu bakteryjnym.

Tlenoterapia znajduje szerokie zastosowanie w wielu dolegliwościach oraz jednostkach chorobowych tj.:
 • Hashimoto
 • Insulinooporność
 • Cukrzyca
 • Reumatoidalne zapalenie stawów
 • Łuszczyca
 • Atopowe zapalenie skóry
 • Migrena
 • Łojotokowe zapalenie skóry
 • Martwica
 • Udary
 • Nowotwory

Tlenoterapia w rehabilitacji.

Tlen hiperbaryczny znajduje praktyczne zastosowanie w terapii m.in.: osteoporozy, zapalenia i martwicy kości, reumatoidalnych chorób stawów i bólów reumatycznych oraz rehabilitacji po złamaniach i urazach.Wiele badań naukowych potwierdza korzystne oddziaływanie terapii na przebieg procesów regeneracyjnych. Co najważniejsze  tlenoterapia hiperbaryczna przyspiesza regenerację układu kostnego po zabiegach chirurgicznych, urazach i złamaniach, poprawia dotlenienie tkanki kostnej, struktur okołostawowych, stawów oraz mięśni szkieletowych, wspomaga leczenie urazów i bólów kręgosłupa, wpływa korzystnie na mikrokrążenie w okolicach ran pourazowych, przywraca prawidłową ruchomość stawów.

Proces leczenia tlenem hiperbarycznym wpływa na zmniejszenie stanów zapalnych, bólu oraz obrzęków. Systematyczne korzystanie z komory hiperbarycznej przyczynia się do redukcji lub ustąpienia dolegliwości ze strony układu kostnego oraz skraca czas rehabilitacji po wszelkiego rodzaju urazach i kontuzjach.

PROMOCJA

TANIE DOTLENIANIE!

Chcesz dotleniać się do południa? Chcesz dotleniać się w weekend? Najniższe ceny tylko u nas!

OD PONIEDZIAŁKUDO PIĄTKU

W godzinach 9.00-14.00

70 zł

OD PIĄTKUDO NIEDZIELI

W godzinach 9.00-19.00

80 zł

Zadzwoń tel. +48 514 255 559

1x

ZABIEG


100 zł

10x

ZABIEG


GRATIS: KONSULTACJA Z DIETETYKIEM, ZALECENIA DIETETYCZNE I SUPLEMENTACYJNE, DIETA ZE SKLEPU ONLINE.

900 zł

20x

ZABIEG


GRATIS: KONSULTACJA Z DIETETYKIEM, ZALECENIA DIETETYCZNE I SUPLEMENTACYJNE, JADŁOSPIS 14-DNIOWY.

1600 zł

PROMOCJA

ZABIEG


OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH 9.00-14.00OD PIĄTKU DO NIEDZIELI 9.00-19.00

70 zł / 80 zł

Gdzie nas znajdziesz?

ul. Chrobrego 20 A, Zielona Góra

Godz. otwarcia:Pon - Pt: 9:00 - 20:00