Akademia FoodMed

Akademia FoodMed

Akademia FoodMed to innowacyjny projekt edukacyjny skierowany do osób chcących zadbać po swoje zdrowie oraz zdrowie całej swojej rodziny jednocześnie poszerzając wiedzę z zakresu zdrowego żywienia.

Wychodząc naprzeciw troskom rodziców oraz opiekunów, organizujemy spotkania, warsztaty, wykłady w kameralnych grupach, podczas których nasi specjaliści edukują między innymi pary przygotowujące się do powiększenia rodziny, kobiety ciężarne, rodziców małych dzieci oraz nastolatków.

Dzięki naszym zajęciom rodzina otrzymuje kompleksowe oraz wielowymiarowe wsparcie na każdym etapie jej rozwoju.

Lista akademii


Akademia FoodMed

Jesteś uczennicą lub studentką? Masz problem z kontrolą masy ciała? Bezskutecznie próbujesz zmienić swoje nawyki żywieniowe? Pragniesz zadbać o swoje zdrowie i uporać się z nadprogramowymi kilogramami? Lubisz poznawać nowych ludzi, potrzebujesz wsparcia grupowego i chciałabyś podjąć wspólne wyzwanie?


Akademia FoodMed

Widzisz, że Twoje dziecko ma problem z kontrolą masy ciała? Próbujesz zmienić nawyki żywieniowe swojej pociechy, ale jesteś bezradna/y wobec niechęci dziecka? Chcesz uchronić swoje dziecko przed otyłością w wieku dorosłym, ale nie wiesz, od czego zacząć?


Akademia FoodMed

Warsztaty poświęcone są dietoterapii osób z nieprawidłową wrażliwością insulinową oraz hiperinsulinizmem.


Akademia FoodMed

Alergia jest to niepożądana reakcja organizmu ludzkiego, a na jej rozwój wpływać mogą zarówno warunki genetyczne, jak i środowiskowe.


Akademia FoodMed

Startujecie z rozszerzaniem diety? Idzie bardzo szybko lub wprost przeciwnie – jak po grudzie? Co podawać, jak dużo, jak często i jak utrzymać komfortowe karmienie piersią – o tym porozmawiamy na spotkaniu.


Akademia FoodMed

Zapraszamy przyszłych rodziców oraz rodziców małych dzieci na spotkanie poświęcone tematyce programowania dzidziusia do zdrowia od poczęcia po narodziny i pierwsze lata życia.


Akademia FoodMed

Tarczyca jest gruczołem, który reguluje podstawową przemianę materii, wpływa na pracę układu nerwowego, układu krążenia, a także odgrywa istotną rolę w funkcjonowaniu gospodarki hormonalnej i węglowodanowej.


Akademia FoodMed

Warsztaty dla par przygotowujących się do powiększenia rodziny.


Partnerzy

TestDna

testDNA Laboratorium Sp. z o.o.

Innowacyjne laboratorium wykonujące badania DNA oraz oferujące poradnictwo genetyczne.

W ramach współpracy nasi specjaliści udzielają wsparcia merytorycznego oraz prowadzą konsultacje telefoniczne dla klientów laboratorium.

Kinesis

Kinesis Centrum Fizjoterapii Dziecięcej

Gabinet fiozjoterapii rozwojowej udzielający wsparcia niemowlętom oraz małym dzieciom z zakresu fizjoterapii, diagnostyki rozwoju psychomotorycznego.

Pharmabest

Pharmabest

Dystrybutor wysokiej klasy preparatów probiotycznych, rekomendowanych przez naszych specjalistów.

Instytut Mikroekologii

Instytut Mikrekologii

Jednostka medyczna, która jako pierwsza wprowadziła na polski rynek komercyjne badania nadwrażliwości pokarmowej i mikroflory jelit.

W ramach współpracy nasi specjaliści interpretują wyniki badań swoich pacjentów i na ich podstawie opracowują spersonalizowane plany żywieniowo-suplementacyjne.

Sanprobi

SanProbi

Producent oraz dystrybutor wysokiej klasy preparatów probiotycznych, rekomendowanych przez naszych specjalistów.

Pracownia Urody Agnieszka Kienda

Pracownia Urody Agnieszka Kienda

Pracowania świadcząca specjalistyczne zabiegi z zakresu kosmetologii oraz podologii.

Juglans

Juglands Ośrodek Troski o Płodność

Przygotowujący pary do założenia rodziny metodami Naprotechnologii.

W ramach współpracy nasi specjaliści przygotowują plany żywieniowo – suplementacyjne dla niepłodnych par.

Centrum Rodziny

Fundacja Centrum Rodziny

Fundacja zajmująca się wspieraniem młodych rodziców i ich maleństw w ich wspólnej, całkowicie nowej rzeczywistości oraz promująca zdrowie całej rodziny.

Vitaimmun

Vitaimmun

Centrum medyczne zajmujące się nowoczesną diagnostyką medyczną zaburzeń mikroflory jelitowej, funkcjonowania przewodu pokarmowego, alergii i nietolerancji pokarmowych, kwasów metabolicznych.

W ramach współpracy nasi specjaliści interpretują wyniki badań swoich pacjentów i na ich podstawie opracowują spersonalizowane plany żywieniowo-suplementacyjne.

Centrum Rodziny

Szkoła Rodzenia Ksenia

Podmiot leczniczy zajmujący się przygotowanie kobiet do porodu i opieki nad noworodkiem.

W ramach współpracy nasi specjaliści prowadzą wykłady dla przyszłych rodziców oraz w ramach programu „Gotowi do Narodzin” prowadzą indywidualne konsultacje dla podopiecznych szkoły rodzenia.

Doula Julita

Doula Julita

Wykwalifikowana Doula oraz promotorka karmienia piersią, towarzysząca rodzinie podczas ciąży, porodu oraz po narodzinach dziecka.

W ramach współpracy nasi specjaliści współprowadzą wykłady oraz warsztaty dla przyszłych oraz obecnych rodziców.

BeActive

BeActive

Studio treningu personalnego.