Opis

Badania DNA, czyli test na ojcostwo to jedyny pewny sposób na ustalenie ojcostwa. Dzięki analizie największej ilości markerów DNA – aż 24, dopracowanym procedurom laboratoryjnym zagwarantowane macie Państwo, że uzyskany rezultat jest w 100% wiarygodny.

W przeciwieństwie do innych laboratoriów wyniki wydane przez testDNA Laboratorium Sp. z o.o. zawierają coś więcej niż tylko słowną interpretację czy badany ojciec jest biologicznym ojcem badanego dziecka. Otrzymują Państwo wiarygodny raport zawierający m.in dowód z badania DNA w postaci profili genetycznych oraz dodatkowe informacje pokazujące, w jaki sposób zostało wykonane badanie i jak prawidłowo interpretować wynik.

Każde badanie, którego rezultatem jest wykluczenie ojcostwa wykonywane jest przez laboratorium dwa razy z dwóch różnych próbek!

Test na ojcostwo mogą Państwo zlecić zarówno podając swoje dane jak i anonimowo. Do badania wykorzystywana jest praktycznie każda próbka – nie tylko wymazy z policzka ale też np. włosy z cebulkami, sztućce, butelki po napojach, niedopałki papierosów, gumy do żucia i wiele innych. Każda próbka jest tak samo dobra i tak samo pewna.

Co ważne, na każdą próbkę macie Państwo też gwarancję. Co to oznacza? Nawet gdyby dana próbka była np. zanieczyszczona lub złej jakości dostarczą Państwo kolejną, a laboratorium ją zbada za darmo.